Türk - İşviçre Ticaret Odası

Handelskammer der Türkei und Schweiz

Chamber of Commerce of Turkey and Switzerland

Andermatt Swiss Alps Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Yetkili Kurumu

Türk-İsviçre Ticaret Odası İşbirliği ile

Chalets / Özel Dağ Evleri

Chalets / Özel Dağ Evleri

Size, özel dağ evinizin rüyasını gerçekleştirme fırsatı sunuyoruz. Mülkün konumunu kendiniz seçme fırsatına sahipsiniz. İster golf sahasının yakınında isterseniz Reuss kıyılarının güzel manzarasını görmek için yaklaşık 28 dağ evi arazisi arasında seçim yapabilirsiniz.

Andermatt’a Özel Dağ Evleri: Chalets

Andermatt’a yeni yerleşim yeri Andermatt Reuss tatil köyünün seçkin dağ evi bölgesinde, size benzersiz bir dağ evi /chalet hayalini gerçekleştirme fırsatı sunuyoruz.

Mülkiyetin konumunu, arsa ve dağ evinin boyutunu kendiniz belirlerleyebilirsiniz. Dilerseniz parselinizi köye yakınında, güzel ve asla kapanmayacak olan Reuss kıyısına kadar uzanan manzarası ve bahçesi olan yerden yada direkt golf sahasına yakın bir yerden seçebilirsiniz.
Ünlü mimarların hazırladığı, sıra dışı dağ evi /chalet önerileri sizi bekliyor. Farklı stilleri inceleyip ve ilham alarak , kendi fikirlerinizi geliştirebilirsiniz. Mimarlarımız, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmek, önerilerinizi uyarlamaktan veya sizinle birlikte ilk vuruştan itibaren kişisel hayallerinizin dağ evi stilinin tasarımını yapmaktan mutluluk duyar. Elbette size özel Dağ Eviniz’in / Chalet’in tasarımı için güveninizi kazanmış kendi mimarınızı görevlendirme hakkına sahipsiniz.

Ayrıntılı Bilgi:

Dağ evi / Chalet Parsel Adedi: 28

Parsel büyüklüğü: Yaklaşık 1.000 m² ila 4.000 m²ye kadar

Parsel fiyatı: Parselin bulunduğu konuma ve inşaa edilecek alana göre değişiklik gösteriyor

İnşaat durumu: Planlama aşamasında

Planlamada: Tercihinize göre veya Andermatt Swiss Alps AG’nin güvenilir ortağı ile.

Özellikler: Düzen, konum ve tasarımda maksimum yaratıcı özgürlük, manzaralı özel konum